ЗАПОРІЖСТАЛІВЦІ ПОЗНАЙОМИЛИ ВІДВІДУВАЧІВ «ЯРМАРКУ КАР’ЄРИ» ЗІ СВОЇМ КОМБІНАТОМ

Представники 15 підприємств взяли участь у «Ярмарку кар’єри», що відбувся у Запорізькому національному технічному університеті. Студентам випала рідкісна можливість в одному місці поспілкуватися з представниками провідних підприємств міста, дізнатися відповіді на всі питання і навіть записатися на співбесіду.

Так, у стенда ПАТ «Запоріжсталь» відразу ж утворилася черга. За півгодини роботи ярмарку до начальника відділу розвитку персоналу Сергія Койпиша і начальнику відділу кадрів комбінату Максима Волошина підійшло з питаннями студентів 30. 5 з них записалися на співбесіду.

– Студентів цікавить гідна зарплата, можливість кар’єрного росту, залученість в наші творчі проекти, – розповів Сергій Койпиш. – Хочу зазначити, що колектив комбінату «Запоріжсталь» на 40% складається з молодих працівників. Це цілеспрямовані, мотивовані співробітники з високим потенціалом.

Щорічно близько 300 кращих випускників вищих навчальних закладів починають свій трудовий шлях саме на комбінаті «Запоріжсталь» і пов’язують свою долю з металургією.

– Мені розповіли, що на «Запоріжсталі» є можливість кар’єрного росту. У мене там працює багато знайомих, які закінчували наш вуз. Вони кажуть, що на комбінаті добре починати трудовий шлях, перспективна робота. І я обмірковую таку можливість, – каже п’ятикурсник ЗНТУ Роман Ляхович.

Зробити правильний вибір студентам дуже важливо. Двері комбінату «Запоріжсталь» завжди для них відкриті.

Menu