ЗАПОРІЖСТАЛІВЦІ ПІДТРИМАЛИ ВЕТЕРАНІВ ВЗЯВШИ УЧАСТЬ В ТЕЛЕМАРАФОНІ «ПАМ’ЯТЬ»

Сьогодні, 4 травня, в театрі імені Магара фінішував щорічний благодійний телемарафон «Пам’ять», який проводиться вже вісімнадцятий раз. Захід проводиться напередодні Дня пам’яті, примирення і Перемоги над нацизмом в Європі. Йому немає аналогів в Україні. Тільки в Запорізькому краї проводиться такий телемарафон, в якому беруть участь всі жителі області, представники влади, промислові підприємства, малий і середній бізнес.

У театрі імені Магара присутні вітали ветеранів, їм вручали квіти. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув – на тій війні і на нинішній, в зоні АТО. Всі зібрані за час телемарафону кошти підуть на надання допомоги ветеранам Другої світової війни, учасникам локальних воєн і АТО. Як завжди, активну участь в телемарафоні «Пам’ять» взяли запорізькі металурги.

Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько від імені металургів подякував ветеранам за Перемогу, за те, що відбудовані після війни запорізькі металургійні підприємства стали провідними в своїй галузі. І від підприємств «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс» Віктор Бусько передав до фонду телемарафону «Пам’ять» сертифікат на 55 тисяч гривень.

– Телемарафон «Пам’ять» має велике значення, як і для всього міста, так і для нас, металургів, – сказав Віктор Бусько. – У ці дні ми з особливою повагою згадуємо наших ветеранів, вчинені ними подвиги. І для самих ветеранів це також серйозна подія. Найголовніше, що про них пам’ятають, про них піклуються.

Запоріжсталівці і далі будуть надавати всіляку допомогу ветеранам.

Menu