ЗАПОРІЖСТАЛІВЦІ ВШАНОВУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Сьогодні, 26 квітня, згідно з резолюцією Генасамблеї ООН, вшановують живих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та шанують пам’ять тих, кого вже немає – вперше в усьому світі. Відбулись заходи, приурочені 31 річниці атомної катастрофи, і в нашому місті.

Запорізькі чорнобильці традиційно зібралися в Палаці культури «Орбіта», щоб вшанувати пам’ять тих ліквідаторів аварії, кого вже немає в живих, побачити друзів, з якими працювали в Чорнобильській зоні.

«Стільки років пройшло, а ми живі – значить, і далі будемо жити!» – сказав голова міської громадської організації «Чорнобильці Запоріжжя» Павло Білан. Він подякував міській владі і комбінат «Запоріжсталь» за постійну увагу до проблем чорнобильців.

Цього разу запорізькі чорнобильці в подарунок від металургів отримали теплі пледи, а тижнем раніше за спонсорської підтримки комбінату «Запоріжсталь» вони здійснили поїздку по місцях своєї бойової слави, де тридцять один рік тому приборкали оскаженілий мирний атом.

– Сьогодні перший раз у всьому світі відзначається Всесвітній день пам’яті про катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції. І ті люди, які ціною свого життя, ціною свого здоров’я доклали максимум зусиль, щоб зупинити цю біду, потребують постійної уваги та підтримки. Наш комбінат «Запоріжсталь» системно підтримує чорнобильців, всебічно допомагає їм. Це люди, які доклали максимум зусиль для того, щоб дати можливість жити всім іншим, – сказав керівник молодіжної організації комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.

У 2017 році комбінат надав допомогу запорізьким ліквідаторам на 85 тисяч гривень. Подібна підтримка чорнобильцям буде і надалі.

Menu