«ЗАПОРІЖСТАЛЬ» – ЦЕ СТАБІЛЬНІСТЬ В РЕГІОНІ

У першому півріччі 2014 року повністю реалізовані всі 138 заходів, передбачених Колективним договором МК «Запоріжсталь».

Директор з персоналу Андрій Лученко зазначив, що всі соціальні пільги та гарантії збережені, а заробітна плата на підприємстві за шість місяців зросла

За словами Валерія Сєдова, голови Запорізького обласного комітету профспілки металургів України, комбінат – лідер по динаміці зростання зарплати в гірничо-металургійній галузі в регіоні.

– Ми з вами повинні пишатися тим, що працюємо на такому підприємстві, – говорить Леонід Анісімов, голова профспілкового комітету МК «Запоріжсталь». – Комбінат не просто стабільно працює, а й впевнено розвивається, нарощує виробництво, підвищує ефективність, якість і заробітну плату, виконує всі соціальні зобов’язання. Наш трудовий колектив, зі свого боку, повинен продовжувати ефективно працювати і дотримуватися виробничу, технологічну і трудову дисципліну.

За перше півріччя комбінату вдалося наростити виробництво основних видів продукції більш, ніж на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року, одночасно знижуючи її собівартість. Наприклад, споживання природного газу зменшилося в 3-4 рази – до 14-15 млн кубометрів на місяць.

Крім того, завершується реалізація масштабних модернізаційних проектів з екологічної складової: будівництво нової травильної лінії в ЦХП № 1 та реконструкція доменної печі № 4.

Як каже народний депутат Верховної Ради сьомого скликання Євген Карташов, комбінат сьогодні є прикладом успішного, динамічного і соціально відповідального бізнесу

– Сьогодні склалася непроста економічна ситуація в країні: закриваються підприємства, йде спад виробництва. Але навіть в таких умовах ми з вами досягли зростання по чавуну, сталі, прокату, – підкреслює Ростислав Шурма, Генеральний директор МК «Запоріжсталь. – Ми показали всім, а в першу чергу самим собі, що навіть у таких складних умовах ми можемо ефективно працювати, якщо на це є воля, бажання, сила духу. Ми повинні і в другому півріччі утримати цей темп.

«Запоріжсталь» – це стабільність в регіоні, в країні, у промисловості. У комбінату є завтра, а значить, є майбутнє. Хочу подякувати всім за результати, досягнуті у першому півріччі 2014 року, і вірю, що разом ми зможемо і далі зберегти динаміку сталого розвитку.

Menu