Запорізьку лікарню від ворожих обстрілів захищає сталь «Запоріжсталі»

Комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест допоміг з укріпленням корпусів та важливого обладнання міської лікарні Запоріжжя.

Ворог продовжує терор мирних жителів Запоріжжя. Майже щодня під ракетними обстрілами – об’єкти критичної інфраструктури, зокрема енергопостачання, а також житлові багатоповерхівки, лікарні, заклади освіти.

Надійним захистом від ворожих обстрілів стратегічно важливих будівель залишається укріплення зовнішніх стін мішками з піском, вікон – сталевими чи ДСП-щитами. Ще на початку повномасштабної війни таким чином укріплювали будівлі комунальних підприємств та закладів охорони здоров’я. Тоді на допомогу місту вийшли запорізькі металурги, які надали для цих потреб металеві листи та мішки з піском. Зокрема для потреб п’ятої міської лікарні, у березні комбінат передав 200 мішків з піском та 80 металевих листів. В укріпленні лікарні допомагали волонтери комбінату спільно з працівниками лікарні та комунальниками.

Нещодавно комбінат «Запоріжсталь» знову допоміг одній із лікарень міста в укріпленні корпусів та енергетичного обладнання. На ці потреби підприємство Метінвесту передало близько 8 тонн власної металопродукції. Роботи з укріплення обладнання та будівель виконували фахівці «Запоріжсталі» та «Метінвест Промсервіс».

«В нас вже є досвід з цього виду робіт, адже допомагаємо лікарням не вперше. Спільно з лікарнями ми вирішуємо як найбільш ефективніше захистити те чи інше обладнання чи споруду. Наші фахівці працюють швидко, адже розуміють всю важливість цієї справи. Лікарям такий захист надає впевненості, а це в їх роботі дуже важливий фактор», – зазначив Генеральний директор «Запоріжсталі» Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Нагадаємо, що «Запоріжсталь» продовжує безкоштовно надавати медичний кисень лікарням Запоріжжя та Дніпропетровської області. У вересні підприємство відвантажило 65 тонн медичного кисню лікарням Запоріжжя та Синельниково. Загалом з початку року до лікарень Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей підприємство відправило понад 1 тис. 33 тонни медичного кисню.

Menu