Запоріжсталівці відзначили 10-ий ювілей екологічної акції «Врятуємо Дніпро разом!» прибиранням та озелененням

13 листопада у Запоріжжі відбулася традиційна екологічна акція «Врятуємо Дніпро разом!» у якій взяли участь співробітники комбінату «Запоріжсталь» та активісти громадської організації «Зелений центр Метінвест».

Під час проведення акції волонтери прибрали сміття на пляжі у районі Набережної магістралі, а також висадили 200 саджанців верби на берегоукріпленні Заводського району.

На акцію учасники приходили сім’ями: традиційно висаджування дерев у рамках «Врятуємо Дніпро разом» дає можливість батькам навчити своїх дітей відповідальному ставленню до порядку та благоустрою рідного міста. Усі роботи з прибирання та висаджування проходили з дотриманням усіх заходів безпеки.

— Комбінат «Запоріжсталь» та молодіжна організація бере участь в акції «Врятуємо Дніпро разом» уже вдесяте. Ми дбаємо про наше місто: проводимо прибирання, висаджування дерев, зариблення. Сьогодні ми прибираємо набережну і приємно побачити, що люди відгукнулися, прийшли і працюють, щоб наше місто було чистішим, — наголосив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

Акція «Врятуємо Дніпро разом!» заснована у 2012 році співробітниками комбінату «Запоріжсталь» за підтримки Метінвесту. За 10 років у рамках акції у Запоріжжі висаджено близько 1800 дерев, зібрано понад 180 тонн сміття, у Дніпро випущено близько 190 тисяч особин риби, встановлено 8600 нерестових площ, 30 плавучих гнізд та 30 годівниць для птахів. За цей час у акції взяло участь близько 9700 запорожців.

Menu