«Запоріжсталь» відвідала делегація освітян з усієї України

В рамках всеукраїнського освітнього семінару, який проходив у Запоріжжі за підтримки «Запоріжсталі», півсотні вчителів зі всієї України відвідали комбінат з екскурсією.

П’ятдесят педагогів спеціальних шкіл і дитсадків для дітей з порушеннями зору, представники міністерства освіти України побували в центральній диспетчерській комбінату і цеху холодної прокатки №1.

У диспетчерській комбінату делегацію ознайомили з виробничим ланцюжком комбінату, показали основні агрегати – агломашини з європейською системою газоочисток, найсучаснішу і продуктивну доменну піч №3, а також прокатні цехи.

У цеху холодної прокатки №1 учасникам екскурсії розповіли про роботу травильної лінії НТА-4, яка забезпечує екологічно чисте виробництво без негативного впливу на навколишнє середовище.

Учасники екскурсії відзначили високий рівень екологічної модернізації виробництва.

«Я живу в Запоріжжі з 1991 року, але на комбінаті« Запоріжсталь »сьогодні побував вперше. Я чув багато різного – і про шкідливість, і про те, які тут важкі умови праці. Тепер я можу сказати, що працювати тут дійсно нелегко. Але щодо шкідливості, у багатьох людей застарілі дані. За останні роки у виробництві відбулися великі зміни. Я побачив, що зараз на комбінаті впроваджують нові технології і справді дбають про екологію », – зазначив викладач української мови школи-інтернату «Орієнтир» Василь Захлюпний.
Відзначимо, комбінат «Запоріжсталь» і школу-інтернат «Орієнтир», на базі якої проходив семінар, пов’язують довгі роки дружби та співпраці. В рамках конкурсу «Ми – це місто» комбінат профінансував будівництво нових спортивних майданчиків в школі, забезпечив класи мультимедійною технікою, необхідною дітям зі слабким зором.

Menu