«Запоріжсталь» традиційно підтримав юних гімнасток на Всеукраїнському чемпіонаті «Maksy Cup»

З 11 по 13 квітня у Палаці спорту «Запорожалюмінбуд» проходив чемпіонат з художньої гімнастики «Maksy Cup». Змагання зібрало маленьких спортсменок з усієї України.

Чемпіонат проходить п’ятий рік поспіль за підтримки комбінату «Запоріжсталь». У цьому році на «Maksy Cup» зібралися півтисячі учасниць з різних міст України – Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Кропивницького, Мелітополя, Нікополя, Павлограда та інших.

– Комбінат «Запоріжсталь» щороку підтримує і фінансує Всеукраїнський чемпіонат з художньої гімнастики «Maksy Cup». Тому ми сміливо можемо назвати себе не просто партнерами, а вже давніми друзями змагань. Хочеться відзначити, що «Запоріжсталь» підтримує не тільки розвиток художньої гімнастики, а й інших видів спорту. Адже ми не просто хочемо розвивати спорт в місті, а робимо все можливе для цього, тому що подібні турніри роблять спорт доступним і популярним серед молоді, – зазначила представник ПАТ «Запоріжсталь» Наталія Міхайская.

 

На змаганнях судили за індивідуальні та групові гімнастичні виступи. Переможцям вручили почесні кубки, грамоти та подарунки.

Menu