«Запоріжсталь» шанує подвиг героїв Другої світової війни

До Дня пам’яті і примирення, а також до Дня Перемоги «Запоріжсталь» Метінвесту привітав ветеранів з 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Співробітники підприємства відвідали ветеранів – учасників бойових дій і привітали героїв з Днем Перемоги. Більш ніж 30 ветеранам металургійного комбінату доставили додому пам’ятні подарунки, продуктові набори та квіти. Традиційно комбінат перерахував матеріальну допомогу до свята в рамках соціальної програми з підтримки старшого покоління металургів. Щорічно на виплату матеріальної допомоги ветеранам підприємства «Запоріжсталь» спрямовує близько 4 млн гривень.

Підприємства Метінвесту в Запоріжжі – «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив» і «Запоріжкокс» – зробили свій внесок в щорічний благодійний марафон «Пам’ять», надавши благодійну фінансову допомогу обласної та міської організацій ветеранів в розмірі 40 тис. Гривень.

Представники адміністрації, профспілкового комітету, молодіжної організації і ради ветеранів «Запоріжсталі» традиційно вшановують пам’ять співробітників – полеглих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалів Другої світової війни, розташованих на території комбінату.

Щорічно комбінат виплачує щоквартальну додаткову пенсію ветеранам і надає матеріальну допомогу до свят, гарантує їм медичне страхування та медичне обслуговування, підтримує діяльність Ради ветеранів підприємства. На ці цілі комбінат виділяє близько 14 млн гривень на рік.

Menu