«Запоріжсталь» підтримав 12-й чемпіонат України з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог»

Після перерви, пов’язаної, з пандемією COVID-19 в Запоріжжі повернулися традиційні змагання з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог».

В цьому році в змаганнях взяли участь 16 юних кінологів. Участь в чемпіонаті беруть діти з собаками різних порід: німецька вівчарка, бельгійська вівчарка, метис, такса, лабрадор і бігль.

Програма змагань складалася з чотирьох видів вправ. Собакам разом з господарями потрібно було на час пробігти дистанцію в сто метрів, показати клас на смузі перешкод. Потім пси демонстрували свою майстерність в загальному курсі слухняності. Тварини виконували команди «сидіти», «лежати», «до мене», «поруч» і ін. Останнім етапом в змаганнях було виконання завдань спецкурсу: охорона речі, вибірка речі, затримання і т.д.

Традиційно в проведенні чемпіонату організаторам допоміг металургійний комбінат «Запоріжсталь», який виділив гроші на призовий фонд. Всі учасники змагань отримали кубки та пам’ятні подарунки. Крім призових місць юних кінологів нагородили в різних номінаціях. Окремі призи отримали і найменші учасники чемпіонату.

Ці змагання – яскравий приклад того, як діти можуть гармонійно і миролюбно взаємодіяти з тваринами, проявляючи свої навички, розвиваючи дисципліну, вміння і терпіння, – зазначає начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський. – Це прекрасні змагання. Комбінат «Запоріжсталь» буде і далі підтримувати цей чемпіонат для розвитку кінології в Запоріжжі і області.

Menu