Сьогодні 16 серпня команда Федерації велосипедного спорту Запорізької області відправиться в Старий Самбір Львівської області, щоб взяти участь в командній велогонці.

Команда з чотирьох чоловік візьме участь в заїзді, довжиною в 100 км. До цієї події вони готувалися на регулярних тренуваннях, які проходили 4 рази на тиждень. Крім тренувань спортсмени потребували професійної спортивній формі, яка не створювала б дискомфорту під час заїзду.

Придбати таку форму для спортсменів допоміг комбінат «Запоріжсталь». Спеціальну велоформу пошила на замовлення фірма, яка виготовляє форми для вищого ешелону світового велоспорту.

– Велоспортом я займаюся близько двох років. І мені дуже пощастило з моєю чудовою командою! Ми працюємо як єдиний злагоджений механізм, де кожний показує свої сильні сторони і підстраховує слабкі сторони іншого. Тому я думаю, що на велогонці ми покажемо гарний результат. Тим паче, їхати ми будемо в нашій новій яскравій формі. Цей малиновий колір не дасть нам загубитися в натовпі, а якщо хтось відірветься від команди, то зможе швидко знайти.

А ще мені дуже пощастило з місцем роботи. Адже комбінат дуже підтримує спортивний рух. Тому роботу я можу поєднувати з хобі. Звичайно, карантин дуже вплинув на нас, всі масові заходи завод відмінив. Але я дуже сподіваюся, що скоро він закінчиться, і “Запоріжсталь” відновить традиційні спартакіади. Я велоспортом навіть став займатися після спартакіади. Раніше був бігуном, а потім вирішив спробувати велосипед. Так мене це і захопило, – розповів учасник велокоманди і співробітник залізничного цеху «Запоріжсталі», Володимир Коржов.

Menu