Волонтери Метінвесту передали гуманітарну допомогу новонародженим

Представники фонду «Miami loves Ukraine» зібрали гуманітарну допомогу для новонароджених, які знаходяться в одному із пологових будинків Запоріжжя. Доставити допомогу до малечі та організувати логістику в зголосилися волонтери серед молодих працівників комбінату «Запоріжсталь».

Спільними зусиллями Фонду та волонтерів Метінвесту новонароджені з Запорізького пологового будинку №4 своєчасно отримали дитяче харчування, молоко та медикаменти.

– Волонтери молодіжної організації «Запоріжсталі» системно допомагають запорізьким медичним закладам. Сьогодні ми у співпраці з фондом «Miami loves Ukraine» передали дитяче харчування та медикаменти для новонароджених одному з пологових будинків міста. З перших днів війни ми намагаємося надати допомогу всім, хто її потребує: і медзакладам, і містянам, і переселенцям, – зазначив головний спеціаліст із взаємодії з молоддю ПАТ «Запоріжсталь» Анатолій Ширма.

Волонтери розповідають, що надання допомоги медзакладам буде продовжуватися. Адже і діти, і дорослі пацієнти дуже потребують підтримки у такий нелегкий час.

Menu