ВЕТЕРАНІВ ЗАПОРІЖЖЯ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ ПРИВІТАВ КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

Вони завоювали для нас Перемогу, працювали в тилу, відновлювали зруйновані війною промислові підприємства – в результаті подарували нам мир і можливість вільно жити, працювати, творити і мріяти.

Напередодні свята ветерани Запоріжжя зібралися в Палаці культури металургів комбінату «Запоріжсталь» – такі зустрічі вже стали традиційними. Гостей від імені металургів сердечно привітали генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма та генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько. Вони подякували ветеранам за те, що люди старшого покоління всім своїм життям забезпечили для нас мирне життя – не тільки завоювали Перемогу, а й відбудували країну, піднявши її з розрухи. І побажали ветеранам – міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, бадьорості і впевненості в завтрашньому дні.

– Я думаю, що наше покоління ніколи не зможе повною мірою усвідомити всю важливість, цінність і значимість цього свята. Це по-справжньому можуть усвідомити тільки наші бабусі і дідусі, які самі пройшли ту війну. І наш святий обов’язок – шанувати їх, шанувати їх пам’ять, піклуватися про них, підтримувати. Тому, що вони нам подарували вільну країну, вони нам подарували світ, можливість жити і вільно розвиватися. Тому всім ветеранам я хочу передати величезне спасибі від трудового колективу комбінату «Запоріжсталь» і від нашого молодого покоління. Ми будемо робити все для того, щоб їх подвиг жив в пам’яті прийдешніх поколінь, – сказав Генеральний директор комбінату «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

У цей день відзначав свій 87 День народження і прославлений сталевар «Запоріжсталі», Герой Соціалістичної Праці Григорій Костянтинович Пометун. Його сердечно привітав генеральний директор комбінату Ростислав Шурма та побажав імениннику щастя, благополуччя та довгих-довгих років життя. І, звичайно, продовжувати в тому ж дусі – бути завжди в союзі і на зв’язку з рідним підприємством, з комбінатом «Запоріжсталь».

А пісня з кінофільму «Весна на Зарічній вулиці», що стала гімном металургів і всього нашого міста, виконана артистами на святковому концерті, стала особливим подарунком для Григорія Пометуна і всіх присутніх ветеранів.

Menu