ВЕСЕЛІ ТА КМІТЛИВІ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» СТАЛИ КРАЩИМИ НА ВІДКРИТОМУ КУБКУ КВК ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ

Сім команд взяли участь у відкритому Кубку КВК Заводського району, який відбувся в місцевому Палаці культури. Цей Кубок проходить у Запоріжжі під патронатом голови райадміністрації Заводського району Андрія Баєва.

Перед десятками глядачів і уболівальників на сцені виступили дійсно кращі запорізькі команди, учасники Відкритої Запорізької ліги КВК і Запорізької ліги сміху: збірна ПАТ «Запоріжсталь» «З понеділка почнемо», «Каліфорнія», «Лихі будні», «Банда Панда», «Зграя », «Немає хлопця», збірна мед університету «ЗОЖ».

Команди показали себе у трьох конкурсах – «вітання», «розминка» (конкурс імпровізації) і «фрістайл» (виступ у вільному стилі). Після кожного їх оцінювали члени журі, які очікували від команд дотепних жартів на злобу дня.

– Я вважаю, що в нашому місті закладені традиції КВК, і у нас тут справжня кузня кадрів, – зазначив член журі, голова молодіжної ради Сергій Ільченко. – Дуже приємно, що сьогодні ми присутні на старті такого чудового Кубка на призи голови Заводського району. Цей захід викликав інтерес у жителів району, і це означає, що організатори попали в ціль. КВк – це те, що завжди цікаво і смішно.

Всі команді були неперевершені в своїх виступах. Свято гумору вдався! Але самим вибуховим і яскравим став виступ збірної ПАТ «Запоріжсталь» «З понеділка почнемо». Хлопці тільки своїм зовнішнім виглядом в обтягуючих костюмах викликали напад сміху у всіх присутніх. Насамперед виконали пародію на мегапопулярний хіт групи «Гриби», а потім ще провели зарядку, переспівали Олега Винника, виконали пісню на честь глави району Андрія Баєва.

В результаті запоріжсталівці і зайняли 1 місце. 2 місце дісталося команді «Немає хлопця» коледжу ЗНУ. 3 місце – «Каліфорнія» ЗНУ.

Menu