У ЗАПОРІЗЬКОМУ МІСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ БОТАНІЧНОМУ САДУ З’ЯВИВСЯ КУТОЧОК КАЗКОВОЇ ПРИРОДИ

15 вересня в Запорізькому міському дитячому ботанічному саду відбувся день відкритих дверей, в якому взяли участь більше сотні дітей різного віку. На початку навчального року їх чекав сюрприз – «Куточок казкової природи».

 

«Куточок казкової природи» – один із проектів, що стал переможцем конкурсу «Ми – це місто», який проводить МК «Запоріжсталь». Працівники ботанічного саду придбали і встановили на території освітнього закладу дитячу ігрову площадку, гойдалки і альтанку для проведення творчих занять на свіжому повітрі. На розвиток проекту комбінат виділив грант – 100 тисяч гривень.

 

Дитячий майданчик урочисто відкрили директор Запорізького міського дитячого ботанічного саду Тамара Єрьоміна та начальник управління у справах адміністрації і керівник молодіжної організації МК «Запоріжсталь» Сергій Ільченко.

 

– Під час занять на свіжому повітрі діти зможуть придбати нові знання, підвищити рівень екологічної культури, зміцнити своє здоров’я і підвищити настрій, – відзначає Сергій Ільченко. – Ми підтримуємо проекти, що прикрашають наше місто і що дарують радість жителям.

 

Нова альтанка стане місцем для проведення занять 750 дітей з 21 гуртків, які функціонують на базі ботанічного саду.

Menu