У ЗАПОРІЖЖІ ПРОЙШОВ КОНКУРС «КРАСУНЯ «ЗАПОРІЖСТАЛІ» 2017»

Напередодні 8 березня у Палаці культури металургів пройшла щорічна конкурсна шоу-програма «Красуня «Запоріжсталі» 2017»! Дев’яти прекрасним учасницям треба було не тільки відкрити свій неповторний, прекрасний образ, а й продемонструвати таланти в мистецтві, підкорити журі та глядачів чарівністю і шармом. Всі дівчата блискуче проявили себе в дефіле «Зоряний фешн», відео-презентації «Будемо знайомі», конкурсах «Dolce Vita» та «Всі фарби мого світу», дефіле у вечірніх сукнях «Північ», творчих конкурсах.

– «Красуня« Запоріжсталі» – наш традиційний захід, але в цьому році ми вирішили його видозмінити, зробити ще красивішим, наблизили програму до заходів такого високого рівня, як «Міс Запоріжжя» або «Міс Україна», – зазначив керівник молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – Присвячуємо це свято і ювілею молодіжної організації комбінату, в цьому році їй виповнюється 25 років. У зв’язку з цим актив молодіжної організації вирішив внести трохи нових фарб і емоцій в усі заходи.

Найкрасивішою і талановитою дівчиною комбінату визнали провідного економіста планово-бюджетного відділу фінансової дирекції ПАТ «Запоріжсталь» 29-річну Олену Беслік. Для переможниці крім традиційної корони був підготовлений приз – сертифікат на 10 тис. грн. в магазин побутової техніки.

Шоу «Красуня «Запоріжсталі» користується постійною популярністю серед працівників підприємства. Адміністрація в повному обсязі забезпечує фінансування цього конкурсу, щоб це свято надовго запам’яталося і учасницям, і глядачам.

Menu