У ЗАПОРІЖЖІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ МАСШТАБНОГО МУЗИЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ

28-29 квітня в Запоріжжі пройде музичний фестиваль Zaporizhzhia Jazzy 2018. ПАТ «Запоріжсталь» виступив генеральним партнером музичного заходу.

На прес-конференції, присвяченій фестивалю організатори розповіли про те, як пройде свято. Локація музичного фестивалю буде перебувати в парку металургів ім. Сацького. Напередодні фестивалю волонтери екологічної акції від Метінвест «Чисте місто» привели парк в порядок. Тут буде знаходиться музична сцена, де виступатимуть такі відомі джазові виконавці, як «Pianoбой», «PUR: PUR», «MARU» та ін. Крім сцени гості фестивалю зможуть відвідати Фудзон «Пікнік на Веселці», дитячі локації, фотозоні, оглядовий майданчик.

– Звичайно, комбінат «Запоріжсталь», як прогресивне підприємство, не міг не підтримати такий захід, як цей фестиваль, – повідомив молодіжний мер Запоріжжя, керівник молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – Філософія нашого підприємства спрямована на розвиток, в тому числі і культурне, соціальне. Я радий, що у нас є однодумці, що ми йдемо в ногу з часом. Фестиваль «Zaporizhzhia Jazzy» буде вписаний золотими літерами в культурну історію нашого міста. Запрошую всіх на це шикарний захід!

Menu