В РАМКАХ АКЦІЇ «ЧИСТЕ МІСТО» ПРОЙШОВ СУБОТНИК НА ТЕРИТОРІЇ КОМБІНАТУ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

Більше сотні працівників комбінату «Запоріжсталь» вирішили зробити чистіше не тільки місто, а й територію підприємства, і дружно вийшли на суботник. Хтось залишився з нічної зміни, хтось допомагав наводити порядок, коли випадала вільна хвилинка, багато і зовсім приїхали на комбінат в свій вихідний.

До весняного сезону на підприємстві підготувалися завчасно, прибрали сухостій і сміття ще з першими весняними днями, так що основним фронтом робіт було озеленення, побілка дерев та бордюрів, фарбування огорож. Всього на території комбінату сьогодні було висаджено понад 150 молодих дерев і чагарників: берези, клени, липи, бузок, самшит, магнолії – будуть радувати запоріжсталівців.

– Акцію «Чисте місто» підтримали із задоволенням, адже робота – наш другий дім, і дуже важливо дотримуватися тут чистоту і порядок. Сьогодні, наприклад, ми садимо молоді берізки, а поруч – дерево, яке я посадив тринадцять років тому, теж на суботнику. Так що такі акції, дуже потрібні, щоб зробити наш комбінат ще краше, – каже апаратник очищення газу газового цеху Олександр Соловйов.

Menu