У «ЕТНОСЕЛІ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ КРЕАТИВНІ ІДЕЇ

В історико-туристичному комплексі «Етносело», розташованому в Вільнянському районі Запорізької області, пройшла презентація 24 креативних ідей у сфері сільського туризму. Це зроблено в рамках першого етапу реалізації проекту «Старт-ап для мікро-бізнесів в сільському туризмі», який став одним із переможців конкурсу конкурсу «Ми – це місто», що проводиться МК «Запоріжсталь».

Наприклад, проект об’єднав дві ідеї: «Соціальний благодійний магазин» та «Створення комфортних умов для життя школи Михайло-Лукашевського сільської ради». Перша допомогла отримати кошти на оновлення шкільних класів, друга – дала старт програмі «Молочні ріки», яка представляє продукцію місцевих виробників.

Крім того, серед представлених проектів – «Кухні світу в «Етноселе», «Фіто-майстерня», «Зелений лабіринт», «Гончарна майстерня», «Міні-гольф», «Виїзна мовна програма для дітей і підлітків Natur-Sprache-Kultur (природа-мова-культура) »та ряд інших.

Наступний етап – навчання і формування мікро-бізнесів.

В заході взяли участь більше 250 осіб: представники регіональної та місцевої влади, ЗМІ, громадських організацій, місцевої сільської громади та сусідніх територій і т.д.

Нагадаємо, МК «Запоріжсталь» спрямував на реалізацію проекту «Старт-ап для мікро-бізнесів в сільському туризмі» грант в розмірі 100 тисяч гривень.

Menu