У запорізькому “Sport Life” пройшло відкриття ювілейної робочої спартакіади

Більше тисячі працівників «Запоріжсталі» взяли участь у відкритті 70-ій робочої спартакіади.

— Наш комбінат вже 70 років зберігає сильні спортивні традиції і буде зберігати їх наступні десятиліття. Дуже важливо, щоб у людей були хороші умови для заняття спортом. Коли півтора роки тому ми закрили на реконструкцію манеж і залучили компанію Sport life, більшість людей не вірила, що спорткомплекс колись відкриється. Але сьогодні ми бачимо, що місто Запоріжжя отримало одну з найбільших фітнес-арен в Україні, де люди — десятки тисяч запоріжців — можуть займатися різними видами спорту в європейських умовах. І в рідні стіни повернулися тисячі запоріжсталівців, які тепер будуть займатися в оновленому спортивному комплексі, — відмітив Ростислав Шурма.

Займатися в оновленому спортивному комплексі співробітники комбінату зможуть і поза рамками спартакіади. Знижки на абонементи в «Sport Life» передбачені в соціальному пакеті запоріжсталівці.

Після відкриття спортивного сезону співробітники змогли випробувати оновлене спортивне простір в змаганнях. У перший день спартакіади відбулися змагання за звання кращого в бігу, стрибках в довжину і армрестлінгу.

Більше фотографій зі спортивної події ви можете подивитися в розділі «Фотогалерея» на нашому сайті.

Menu