У запорізькому коледжі відкрили сучасну лабораторію

За підтримки конкурсу соціальних ініціатив «Ми це місто» в коледжі радіоелектроніки ЗНТУ відкрилася лабораторія електроніки.

У лабораторії кожен бажаючий від 14 років може скористатися обладнанням для вивчення електроніки і розробки своїх власних проектів. Також в цьому місці будуть проводитися спеціальні майстеркласи.

Перші майстер класи планують провести для вихованців миколаївської школиінтернату. Заняття будуть проходити по програмуванню і робофутболу.

— Ми півроку готувалися до презентації цього проекту. Це лабораторія з сучасним обладнанням, яке ми придбали за грантові кошти. Також сюди вклали і гроші навчального закладу — зробили ремонт, поставили пластикові вікна. Ця лабораторія надасть можливість отримувати більш сучасні знання нашим студентам, і не тільки. Ми вдячні конкурсу “Ми — це місто” та генеральному директору ПАО “Запоріжсталь” за те, що він бачить розвиток нашої молоді. Ми хочемо, щоб сьогодні студенти після закінчення навчального закладу не виїжджали за кордон, а залишалися в місті. Заробляли тут гроші і працювали на благо нашого Запоріжжя, — розповіла про проект директор коледжу Ольга Баршай.

Menu