У Запоріжжі пройшов IV Всеукраїнський молодіжний фестиваль

З 31 серпня по 2 вересня за підтримки «Запоріжсталі» в місті відбувся Zobi fest 2018 – всеукраїнський студентський фестиваль на який не так просто потрапити. В останні дні літа молоді люди не тільки відпочили, але й отримали можливість поспілкуватися з Генеральним директором комбінату – Ростиславом Шурмою.

У молоді теж є традиції


В кінці літа дитячий оздоровчий табір «Супутник» на кілька днів стає територією студентів. Тут проходить Zobi Fest.


Всього за 4 роки невеликий проект, розроблений студентами для студентів, виріс до заходу всеукраїнського масштабу. Сюди з’їжджаються молоді люди з різних куточків нашої країни. У цьому році на Zobi приїхали учасники з Харкова, Дніпра і Києва.


– На четвертий фестиваль до нас приїхала навіть молодь з-за кордону: Чехії, Польщі та Англії, – поділилася депутат Запорізької молодіжної міської ради та співорганізатор фестивалю Тетяна Баранова.

Квиток за добро

Потрапити на фестиваль вийшло не у всіх. І справа не в тому, що фестиваль строго для молоді. У Zobi є певне правило – квиток на фестиваль отримує той, хто зробить добру справу.

– На цей фестиваль неможливо потрапити за гроші, тільки якщо ти зробив добру справу. Не допоможуть навіть зв’язки. Це робить фестиваль унікальним не тільки для міста Запоріжжя, а й для всієї України, – розповів Олексій Савицький заступник начальника відділу по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради.

У цьому році на фестиваль отримали квитки 550 людей. Для цього окремі групи студентів разом проводили суботники, відновлювали дитячі майданчики. Були навіть лекції про підвищений артеріальний тиск для пенсіонерів.

Всі свої подвиги молоді люди документували і викладали в соціальні мережі – це був знак, що вони готові брати участь.

Важлива розмова


Настільні і комп’ютерні ігри, басейн, вуличний баскетбол та заняття малюванням – дуже багато розваг чекало студентів. Але, як виявилося, не тільки цим вийшло захопити молодь на фестивалі.


У вельми захоплюючу дискусію вступили студенти з Генеральним директором комбінату «Запоріжсталь» Ростиславом Шурмою. Точні теми не заявлялись, так що молоді люди могли ставити питання про все, що їх цікавить.

За півтори години з Ростиславом Ігоровичем обговорили необхідні зміни в системі української освіти, виконану роботу з екологічної модернізації «Запоріжсталі», необхідність йти в політику для того, щоб робити добрі справи і багато іншого. У розмові про місто молодь відзначила, що зараз в Запоріжжі проходить масштабна робота по підвищенню туристичної привабливості міста в якій також бере участь комбінат. Повну версію зустрічі можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/zaporizhstal/videos/1914719371951493/

Молодь не соромилася говорити і про проблеми, які їх турбують. Один зі студентів, який займається скейтбордінгом, запитав, чи може допомогти комбінат з втіленням проекту скейтпарку в місті.


– Ми завжди з задоволенням підтримаємо всякі ініціативи, в тому числі і скейтпарк. Але треба приходити не з питанням, а з конкретною пропозицією. Я не обіцяю, що ми його сто відсотків побудуємо, але ми точно побачимо проект і за допомогою заводу, міста та кількох джерел, найближчим часом зробимо так, щоб він з’явився. Я думаю, що «Запоріжсталь» готова стати головним спонсором, – зазначив Ростислав Шурма.

No results found.
Menu