У Шевченківському районі реалізували проект «Безпечна Еко Гармонія»

Проект озеленення дитячого садка 100 «Гармонія» став можливим завдяки перемозі в конкурсі соціальних ініціатив «Ми це місто».

Перемога в конкурсі дозволила керівництву дитячого садка висадити кущі, а також закупити обладнання для догляду за зеленими насадженнями. Організувати правильну посадку допомагали співробітники КП «Зеленбуд».

Посадка кущів проходила весело і з урочистою частиною. Участь взяли вихователі та батьки. Після висадки пройшла лотерея «Гармонія сюрпризів» і чаювання «Приємні спогади: як це було».

Одним з перших, хто зайнявся посадкою кущів разом з дітьми, став молодіжний лідер ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко:

Озеленення – один з головних пріоритетів соціальної відповідальності та соціальних проектів комбінату «Запоріжсталь». Важливо, коли на таких проектах об’єднуються люди: вихователі, батьки, а головне – діти. У хлопців вже з такого раннього віку виховують любов до природи. Це дуже важливо. «Запоріжсталь» підтримує різні екологічні проекти, як в місті, так і на комбінаті. За неповний рік у нас на підприємстві було висаджено понад 100 дерев. Важливо, щоб такі соціально відповідальні підприємства, як «Запоріжсталь» приділяли цьому належну увагу. Ми зі свого боку будемо і надалі розвивати, і підтримувати цей напрямок.

Menu