У пошуках скарбів: на острові Хортиця відкрили літній табір археології

Завдяки перемозі в сьомому сезоні конкурсу «Ми – це місто» діти зі всієї України зможуть дізнатися секрети археології та взяти участь в розкопках.

Намети розбиті, лопати напоготові: в балці Генералка, що на острові Хортиця, кипить робота. З початку серпня стартував проект «Археологія для чайників», в якому разом з досвідченими фахівцями підлітки із Запоріжжя, Києва, Харкова, Львова досліджують величезний пам’ятник археології – балку Генералка. Копають повільно і обережно, щоб не пошкодити можливі неймовірні відкриття.

Це місце «Нова археологічна школа» досліджує з 2000 року. В цьому році, незважаючи на те, що табір розрахований на 25 осіб, він зміг вмістити 40 осіб.

Олег Тубольцев, керівник громадської організації «Нова археологічна школа:

«Проект, який називається «Археологія для чайників», і який підтримав «Ми – це місто», спрямований на те, щоб забезпечити людей нормальними умовами: хорошими наметами, хорошими спальниками, нормальним обладнанням. І якщо ми ось так робитимемо спільну справу, то наш табір буде в хорошому стані і Запоріжжя може бути центром археологічного туризму».

Menu