СТАРТ ТРЬОХ ПРОЕКТІВ

На цьому тижні були реалізовані відразу три проекти-переможця конкурсу «Ми – це місто», який проводить МК «Запоріжсталь» для розвитку соціальної сфери Запоріжжя та всього регіону.

Так, ініціатива, запропонована благодійним фондом «Світлозір», спрямована на надання медичної допомоги ветеранам та малозабезпеченим громадянам, які страждають на катаракту. Грант в 100 тис. гривень, який виділив МК «Запоріжсталь» на реалізацію проекту «Щоб читати книги і працювати на комп’ютері – збережи свій зір!», дозволить провести 100 безкоштовних операцій.

Друга ідея, що стала реальністю в рамках конкурсу «Ми – це місто», – облаштування спортмайданчика під відкритим небом у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ». Грант на втілення в життя цього проекту склав близько 100 тис. Гривень.

– Спорт і прихильність здоровому способу життя сьогодні дуже важливі, ми хочемо, щоб хлопці росли здоровими та активними, – відзначає керівник молодіжної організації МК «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – Комбінат буде і далі підтримувати розвиток молоді регіону.

Третій проект, реалізований на поточному тижні в рамках конкурсу «Ми – це місто», являє собою унікальний культурно-історичний об’єкт на острові Хортиця. Це козацька кузня поруч зі знаменитим Запорізьким дубом. Ініціатор її створення ВГО «Всеукраїнська федерація Спас». Відвідавши кузню, запорожці та гості міста зможуть долучитися до одного з традиційних козацьких ремесел. МК «Запоріжсталь» допоміг розробнику проекту грошовим грантом у розмірі 57 тис. гривень.

– Поява і робота кузні благотворно позначаться на туристичному іміджі Запоріжжя, а також посприяють патріотичному вихованню молоді та розвитку української культури, – каже президент «Спаса» Олександр Притула.

Menu