Спортсмени «Запоріжсталі» завоювали кубок Metinvest Steel Games

У Запоріжжі з 1 по 5 червня проходили масштабні корпоративні змагання Metinvest Steel Games в яких взяли участь співробітники 22 підприємств Компанії Метінвест з Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Кривого Рогу, і Авдіївки.

Спортсмени гірничо-металургійних підприємств Метінвесту змагалися в дев’яти спортивних дисциплінах: міні-футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, шахи, дартс, настільний теніс, армспорт і гирьовий спорт. Також в цьому році вперше пройшло змагання з силового екстриму M.STRONGMAN.

Спортсмени «Запоріжсталі» завоювали найбільше призових місць: три золоті медалі в гирьовому спорті, настільному тенісі та волейболі, і три бронзові медалі в легкій атлетиці, баскетболі та шахах.

Головний приз змагань запоріжсталівцям вдалося завоювати в загальному заліку з усіх дисциплін. За кількістю набраних балів «Запоріжсталь» посіла перше місце і стала володарем кубка чемпіонів Metinvest Steel Games 2021! Його на головній сцені свята до 15-річчя Метінвесту в Києві 11 червня вручив Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков. А днями в ДК Металургів Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко привітав спортсменів з перемогою і вручив заслужені нагороди та подарунки.

.- Перш за все, я хочу подякувати організаторам Metinvest Steel Games, як з боку Метінвесту, так і з боку «Запоріжсталі», за те, що ви змогли забезпечити гідні умови для проведення змагань. Також дякую тренерам нашої збірної за внесок в підготовку спортсменів. Величезне спасибі всім за ці результати і за отриманий кубок, – подякував Генеральний директор Олександр Мироненко.

Ви можете подивитися фотографії зі змагань Metinvest Steel Games команд «Запоріжсталі» на нашому сайті.