СПОРТИВНИЙ МАНЕЖ ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПРИЙМАЄ ТРАДИЦІЙНИЙ ТУРНІР НА ПРИЗИ ОЛЬГИ СТРАЖЕВОЇ

Найтитулованіша запорізька представниця спортивного гімнастики – чемпіонка Олімпійських ігор (1988), переможниця чемпіонату світу, медалістка престижних міжнародних турнірів і континентальних першостей Ольга Стражева в черговий раз збирає гостей в Запоріжжі.

Турнір на призи іменитої спортсменки в цьому році проходить в 8 разів. За традицією на базі СДЮШОР «Металург» в спортивному манежі комбінату «Запоріжсталь», змагаються за медалі дівчата. Цього року Кубок Ольги Стражева об’єднав спортсменок з 6 областей України. Участь у змаганнях беруть близько 80 гімнасток від 6 до 17 років з Харкова, Білої Церкви, Марганця, Львова, Маріуполя.

Запоріжжя представлять вихованки СДЮШОР СК «Металург», яка є однією з підшефних установ ПАТ «Запоріжсталь». Щорічно в підтримку цієї школи гімнастики підприємство виділяє близько 600 тисяч гривень.

– Комбінат постійно надає допомогу не тільки в наданні манежу, але і фінансує дитячо-юнацьку школу зі спортивної гімнастики. Не секрет, що запорізька школа спортивної гімнастики – одна з найсильніших шкіл в Україні. Думаю, в цих дівчатках ми незабаром побачимо майбутніх чемпіонок світу, – зазначив начальник юридичного відділу профспілкового комітету комбінату «Запоріжсталь», депутат Запорізької міськради від Опозиційного блоку Ігор Чумаченко.

Високий рівень умов проведення змагань дозволяє продемонструвати учасницям свої кращі досягнення і майстерність. Найсильніші зійдуться у фіналі. Переможниць чекають медалі і почесні місця на п’єдесталі.

Menu