СУЧАСНА АПАРАТУРА ПІДВИЩИТЬ ГАЗОВУ БЕЗПЕКУ

МК «Запоріжсталь» придбав сучасне високотехнологічне обладнання для забезпечення газової безпеки працівників комбінату. На ці цілі підприємство виділило 1,7 млн гривень.

МК «Запоріжсталь» закупив 43 повітряних газозахисних апарата, 46 змінних балонів, 30 панорамних масок, потужний компресор для закачування повітря, два ремонтних комплекту до нього, а також прилад для перевірки апаратури – «Тестер-2100».

Раніше для забезпечення газової безпеки працівників комбінат придбав апарат штучної вентиляції легенів «Рятувальник-10» і апарат для дихальної реанімації «Рятувальник-11р».

– Людина, її життя і здоров’я, недоторканність і безпека є найвищою соціальною цінністю, – відзначає Генеральний директор МК «Запоріжсталь» Ростислав Шурма. – Комбінат вкладає значні кошти і застосовує найпередовіші наукові розробки у сфері охорони праці та промислової безпеки співробітників.

Нова апаратура підвищить рівень промислової безпеки та допоможе уникнути позаштатних ситуацій в основних виробничих цехах та на об’єктах газового господарства комбінату. Крім того, в 2014 році МК «Запоріжсталь» планує придбати спеціальний автомобіль для газоспасательной служби. На це підприємство направить близько 250 тис. гривень.

Menu