Проект «Рух без кордонів» для маленьких діток

«Рух без кордонів» проект спеціального дитячого майданчика для вихованців спеціалізованого дошкільного навчального закладу «Вербичка». Реалізувати ідею вдалося завдяки гранту конкурсу соціальних ініціатив «Ми це місто».

На грантові гроші закупили 13 спортивних тренажерів і обладнання, яке повністю адаптоване для дітей з проблемами зору. На майданчику спеціальні каруселі, турніки, дитячі комплекси і інше.

«Цей майданчик ми облаштували за кошти, які виграли у соціальному конкурсі «Ми — це місто». Наш проект «Рух без обмежень» так називається, тому що наші дітки особливі, вони з різними діагнозами та порушенням зору. Є діти, які зовсім нічого не бачать. Та таке обладнання, яке зараз встановлено у нас, воно зручне, цікаве та яскраве. Наші діти будуть тут тренуватися, змагатися, тут будуть проходити свята. Раніше окрім басейну на цій території нічого не було, та на сьогоднішній день для нас це дуже важливо, адже для наших дітей це гарна можливість гартуватися, змагатися та фізично розвиватися», — розповіла завідуюча дитячим садком Тамара Сорока.

Крім спеціальних тренажерів на майданчику також встановили тактильний стіл «Ромашка» для розвитку тактильного відчуття у дітей. Третьою локацією майданчику стали доріжки з різних матеріалів, щоб діти тактильно відчували по якій поверхні вони йдуть.

Menu