ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ВПОРЯДКОВУЄ ПАРК В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ РАЙОНІ.

У Запоріжжі почалися роботи по реконструкції міського парку біля Обласного театру ляльок. Ініціатива перетворення і благоустрою парку, розташованого в центрі району, належить комбінату «Запоріжсталь» Групи Метінвест, який виділив на ці цілі близько 1,2 млн грн.


Паркова зона в Олександрівському районі користується великою популярністю. Цьому сприяє розташування поблизу вищих навчальних закладів міста – Запорізького національного університету та Запорізького національного технічного університету.

– Олександрівський район – це студентський район, тому створення зон відпочинку для студентів дуже актуально, – зазначив голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий. Гадаю, не тільки студенти, а й жителі району, будуть раді оновленому парку відпочинку. Комбінат «Запоріжсталь», вкладаючи кошти в реконструкцію парку, служить яскравим прикладом партнерства влади і бізнесу, що допомагає місту розвиватися, створювати нові інфраструктурні об’єкти для відпочинку городян.


За півстоліття функціонування парку біля Запорізького обласного лялькового театру його інфраструктура занепала: були відсутні лавочки, не було дитячих атракціонів, частково зруйнувалося асфальтне покриття, давно зруйнувалися сходинки. Питання створення тут комфортних і безпечних умов для відпочинку вже роками стояв на порядку денному. Передбачається облаштувати технологічну паркову зону з новими антивандальними лавочками, з’їздом для людей на інвалідних візках, облаштувати зелену зону з установкою нового освітлення та спеціальних розеток для підзарядки телефонів, і інших гаджетів.


– На цій ділянці до початку реконструкції взагалі нічого не було – ні лавок, ні доріжок. Ми передбачили тут озеленення і установку клумб. Найважливіше, звичайно, це можливість підзарядити тут гаджети. Сподіваємося закінчити реконструкцію за місяць і віримо, що людям сподобається! – розповів архітектор даного проекту Олександр Тригуб.

Закінчити роботи з перебудови парку планується вже в кінці листопада.

Menu