ЧЕРГОВІ РЕКОРДИ ГИРЬОВИЙ ТРІАДИ

Запорізька «гирьова тріада» – Любов і Вікторія Черепахи, а також Вікторія Мосіяш – завоювали дев’ять «золотих» і одну «срібну» медаль XXIV Чемпіонату Світу, який проходив в Турині (Італія). Фінансову допомогу в організації поїздки спортсменок на ці змагання надали «Запоріжсталь», «Запоріжкокс» і «Запоріжвогнетрив».

Крім медального тріумфу запорізькі гіревічкі встановили на цьому Чемпіонаті ряд нових рекордів. Наприклад, Любов Черепаха повторила титульний рекорд заслуженого майстра спорту України з гирьового спорту Романа Михальчука, в тринадцятий раз ставши найкращою на світовій першості. Вікторія Черепаха підняла спортивний снаряд 225 разів, що стало її кращим результатом в 2016 році, а Вікторія Мосіяш випередила свою найближчу суперницю в ривку на 34 бали – це найбільший розрив по очках між першим і другим місцями серед усіх вагових категорій у всіх дисциплінах жіночих змагань на італійському чемпіонаті.

«Запорізька гирьового тріада» висловлює слова глибокої вдячності генеральним директорам «Запоріжсталі», «Запоріжкоксу» і «Запоріжвогнетриву» – Ростиславу Шурми, Віктору Бусько і Віталію Литовці за допомогу, надану для участі в Чемпіонаті Світу.

Menu