ОНОВЛЕНІ ГУРТОЖИТКИ – ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

МК «Запоріжсталь» допомагає ремонтувати гуртожитки Запорізького державного медичного університету.

Підприємство виділило вузу для ремонту кухонь, душових, туалетів, і коридорів різні матеріали. За словами Юрія Колесника, ректора медичного університету, ця допомога припала дуже до речі.

– Зараз ми знаходимося в непростих умовах: гроші на рахунку є, але оплату провести неможливо – все заблоковано в казначействі, – розповідає Юрій Колесник. – Тому вуз звернувся по допомогу до тих, з ким підтримує давні партнерські і дружні зв’язки, зокрема, до «Запоріжсталі». При цьому ми просили виділити не гроші, які знову б пішли у казначейство, а саме матеріали, щоб підготувати наші гуртожитки до нового навчального року. Хочу подякувати Генерального директора МК «Запоріжсталь» Ростислава Шурму і молодіжну організацію підприємства, з якою у нас теж дуже тісні зв’язки, за допомогу і підтримку.

Ремонт, в ході якого застосовують виділені комбінатом фарби, шпаклівки, цемент, куточки, лінолеум і багато іншого, йде повним ходом. У вузі планують завершити всі роботи в строк.

– У гуртожитку нам живеться нормально, – говорить Джеймс Кенет, другокурсник з Нігерії. – Зараз на кожному поверсі йде ремонт і це добре – все буде чисто!

Menu