Новий майданчик для 184 дітей

До комбінату «Запоріжсталь» звернулись по допомогу представники Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Оберіг». На майданчику школи вже давно хотіли встановити новий гральний майданчик, проте школі не вистачало коштів.

«Запоріжсталь» не відмовив школі у проханні.

— Завдання дорослих — піклуватися про безтурботне дитинство наших дітей, — зазначив начальник управління соціальної сфери «Запоріжсталі» Сергій Самарський. — Саме тому комбінат «Запоріжсталь» систематично надає всебічну допомогу установам, які так чи інакше працюють із дітьми: школам, інтернатам та різноманітним гуртками. Ми не могли пройти повз прохання школи-інтернату «Оберіг», з яким у нас давні дружні стосунки. Ми допомогли їм встановити сучасний дитячий майданчик. Я сподіваюся, що тепер прогулянки на свіжому повітрі вихованців «Оберіга» будуть більш спортивними і активними. Нехай наші дітлахи стають здоровішими, а комбінат «Запоріжсталь» продовжить всебічну підтримку і співпрацю зі школами та інтернатам нашого міста.

На облаштування майданчику та закупівлю необхідних елементів комбінат комбінат виділив понад 90 тис. грн. На ці кошти були проведені підготовчі роботи для встановлення майданчика, а також закуплений комплекс з гірками, гойдалки та спеціальні елементи. Роботи закінчили якраз вчасно: повернувшись з канікул, на дітей чекали вже готовий майданчик замість пустої галявини.

Menu