Німецькі підприємці ознайомилися з роботою комбінату

Представники німецької бізнес-асоціації в Східній Європі відвідали Запоріжжя. В ході своєї поїздки підприємці відвідали металургійний комбінат «Запоріжсталь».

Зустріч пройшла в диспетчерській комбінату, де гості ознайомилися з проектами екологічної модернізації комбінату і з системою моніторингу виробництва. Зустріч з представниками бізнес-асоціації провів Генеральний директор комбінату Ростислав Шурма:

– Європейські компанії, зокрема німецькі, є носіями технологій. Ми користуємося будь-якою можливістю для того, щоб поспілкуватися з партнерами, перейняти у них досвід і впровадити його на комбінаті. Проект, який ми плануємо реалізувати найближчим часом – це будівництво конверторного цеху. Основним постачальником устаткування буде одна з провідних німецьких компаній. Таких компаній в Німеччині сотні і у кожної з них можна чогось повчитися. Сьогодні, на одній з таких зустрічей ми познайомилися з новими партнерами. Вони зможуть привнести на наш комбінат нові інженерні рішення, які дозволять нам підвищувати ефективність нашого підприємства.

Як розповіла керуючий директор бізнес-асоціації німецької економіки в Східній Європі Уте Кохловскі-Кадая, серед гостей були як представники фірм, які вже працюють в Україні, так і ті, хто тільки придивляється і шукає можливості для співпраці:

– З нами в Україну приїхали представники німецького середнього бізнесу. У нашій країні середній бізнес – це основа економіки. Саме такі фірми дають 90% ВВП Німеччини. Ці фірми займаються високотехнологічним виробництвом. Тому саме в Запоріжжі ми бачимо великі можливості для співпраці. Комбінат «Запоріжсталь» дуже цікавий для учасників нашої делегації. Це перша наша поїздка за довгі роки, але, я впевнена, не остання. Нам хотілося б, щоб якомога більше німецьких фірм співпрацювало з Запоріжжям. Економіка ЄС зацікавлена ​​в економіці України. У нас в країні багато з обережністю ставляться до ідеї співпраці з українськими підприємствами через те, що на сході вашої країни йде війна. Ми приїхали в тому числі і для того, щоб показати, що металургійні заводи працюють, люди налаштовані на співпрацю, і можливості для нього просто прекрасні.

Menu