НЕ ЗАЛИШИЛИСЯ БАЙДУЖИМИ

Комбінат «Запоріжсталь» надав шефську допомогу перинатальному відділенню Запорізької міської дитячої лікарні № 5, в якому зараз перебувають 6 маленьких дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Підприємство придбало предмети гігієни і постільні приналежності: дитячі пелюшки, простирадла і рушники. У цих речах відділення потребує найбільше, так як його медичний персонал виходжує найменших пацієнтів.

– Зараз в перинатальному відділенні шість підкидьків, серед яких двотижнева дівчинка – її знайшли біля пологового будинку № 9 в Хортицькому районі, – каже Наталя Міхайская, головний бухгалтер комбінату «Запоріжсталь». – Ми не залишилися байдужими, дізналися у медперсоналу, що потрібно і привезли все необхідне малюкам, яких залишили батьки. Ми щиро сподіваємося, що і ця дівчинка, і всі діти-сироти обов’язково знайдуть свої сім’ї.

Комбінат «Запоріжсталь» як соціально-відповідальне підприємство, щорічно надає системну підтримку лікарням, дитячим установам, реалізує безліч соціальних програм, і один із пріоритетів – шефська допомога дітям, які в силу різних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування.

Menu