НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ВИЗНАЧАТЬ ФАХІВЦІ

Головний інженер МК «Запоріжсталь» Володимир Буряк презентував медичну програму комбінату ще в трьох лікувальних установах Запоріжжя: центральній лікарні Заводського району, міській клінічній лікарні № 3 і міськлікарні № 6.

 

Основна проблема, на яку вказують медики, – недолік бюджетного фінансування. Через це вкрай утруднено проведення необхідних ремонтів, придбання важливого медичного обладнання та сучасних тренажерів для реабілітації хворих. Медична програма якраз і спрямована на вирішення цих питань. За її умовами, ініціативним групам працівників у кожному медичному закладі пропонується самим визначити і обгрунтувати перед експертною радою проекти, які необхідно реалізувати в першу чергу. Грант на здійснення кращої ініціативи – 50 тис. гривень.

 

 

 

– Напрямок та розвиток будь-якої галузі, в тому числі і медицини, повинні формувати фахівці, які мають досвід роботи, свої напрацювання і знання, впроваджені на практиці, – зазначає Володимир Буряк. – У моєму розумінні, це правильний підхід до вирішення проблем, які сьогодні існують в країні.

 

Menu