На острові Байда стартував молодіжний заїзд

Понад 700 молодих співробітників підприємства відвідали базу відпочинку «Бригантина» під час відкриття літнього сезону на о. Байда.

– Відкриття сезону на острові Байда – довгоочікуваний захід, – зазначає лідер молодіжної організації комбінату Сергій Ільченко. – Ми до цього готувалися протягом усього осінньо-зимового періоду. Байда в черговий раз об’єднує молодь. Нам приємно, що у нас є така перлина. І приємно, що є підтримка з боку адміністрації, профспілкової організації комбінату і компанії «Соціальні ініціативи Запоріжжя». Молодь це дуже цінує.

Сезон стартував з Літнього кубка Відкритої ліги гумору «Запоріжсталі». У гумористичному змаганні взяло участь 9 команд. Основною темою гри стали супергерої. Переможці Ліги гумору зіграють в півфіналі кубка. Про те, як вибирали переможців розповів один з членів журі – депутат Запорізької обласної ради від Оппозціоного блоку, топ-менеджер компанії Метінвест Віктор Бусько:

– Тільки позитивні емоції, які говорять про те, що у нас прекрасна молодь з дотепними жартами. Немає ніяких обмежень, кажуть і жартують про те, що думають. Про якісь проблеми, про позитивні речі. Тому, впевнений гумор – це позитивна річ, яка налаштовує не тільки гумористів, а й усіх на позитивний лад, на віру в майбутнє, в успіх. Дуже складно було вибрати переможця. Всі команди – гідні. Коли вибирали команду, ми навіть додатково вибрали ще одну, яка пройшла в півфінал. Рівень гумору з кожним роком, з кожним разом стає все вище.

Menu