На «Кубку сталевої сови» зібралася рекордна кількість команд

У ДК металургів пройшла перша гра «Що? Де? Коли? »В цьому сезоні. В інтелектуальному змаганні взяли участь рекордна кількість команд – 51.

– Встановлено новий рекорд в інтелектуальному клубі комбінату «Що? Де? Коли? », – зазначив лідер молодіжної організації ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. – У нас не було такої мети. Але це показник того, що серед молоді інтелектуальна гра користується популярністю. І молодь відчуває підтримку з боку адміністрації, профспілкової і молодіжної організацій підприємства. Тут обмінюються досвідом, блищать знаннями і це радує. Це показник розвитку молоді на комбінаті «Запоріжсталь». Інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» проводимо близько 10 років. Починали з 6-ти команд, потім – 8 … Але на такому рівні, коли бере участь велика кількість команд – останні три-чотири роки.

Учасниками інтелектуального квесту стали співробітники «Запоріжсталі», «Запорізького ливарно-механічного заводу», ПрАТ «Запоріжкокс», Сервісного центру ПАТ «Запоріжвогнетрив», ТОВ «Метінвест-Промсервіс» і компанії «Зростання Холдинг». Команди ділились по представниках цехів і підприємств.

За підсумками першої гри переможцями стали співробітники Управління комбінату – команда «Кульман», срібло отримала збірна газового цеху «Футболікі», третіми стали представники команди «Металлікс» (УКІС).

Menu