МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОПОМАГАЄ ДІТЯМ

Підприємство направило на допомогу Запоріжському обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей 188 тис. гривень.

Комбінат придбав для установи, в якої живуть діти, що потрапили в екстремальні умови, позбавлені батьківського піклування та втратили батьків одяг, взуття, штори, гардини, постільну білизну, вази, елементи декору та багато іншого.

– Завдяки матеріальній і дружній підтримці «Запоріжсталі» дуже багато зроблено для кожної дитини, а також для розвитку нашої матеріальної бази, – розповідає Ольга Кучер, директор Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. – Закупити одяг і взуття самостійно через фінансові труднощі ми не можемо – бюджет у нас практично нульовий.

Ми дуже вдячні керівництву комбінату і всім працівникам, я захоплююся цими людьми і не знаю, щоб ми без них робили. Адже тільки одягу ми сьогодні отримали на 80 тисяч гривень – це піжами, футболки, нижня білизна, спортивні костюми і все, що необхідно дітям для того, щоб бути красивими і відчувати себе комфортно.

МК «Запоріжсталь» є шефом і надійним другом установи з моменту її заснування в 1999 році.

– Україна знає наш комбінат, як сучасне металургійне підприємство, на рахунку якого безліч виробничих рекордів. Але головним рекордом ми хочемо зробити нашу соціальну відповідальність перед людьми, дітьми та організаціями, яким потрібна допомога, – зазначає Олександр Пшеничний, начальник управління соціальної сфери МК “Запоріжсталь”. – Меткомбінат щоквартально виділяє центру 10 тисяч гривень допомоги. Цього року вже перераховані 20 тисяч, ці гроші, а також третій транш, підуть на ремонт приміщень.

Menu