МК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПЕРЕДАВ ЖИТЕЛЯМ СЛОВ’ЯНСЬКА ПРОДУКТОВУ ДОПОМОГУ

Підприємство направило 1 тис. 600 кг продовольчого гуманітарного вантажу (різні крупи – пшенична, гречана, рис, пшоно, арнаутка, макарони і цукор) жителям Слов’янська вранці 4 серпня.

– Допомогу містам Донбасу надають агропідприємства Запорізької області, відгукнувся і комбінат «Запоріжсталь». Це наша четверта поїздка, перші дві були в Слов’янськ, третя – в Святогірськ, каже Іван Дубовик, начальник водолазної служби аварійно-рятувального загону спецпризначення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Підприємство спільно з Фондом Ріната Ахметова Розвиток України на регулярній основі надає підтримку жителям Донбасу, а також сім’ям, змушеним залишити своє житло, внаслідок ескалації конфлікту на сході України. Так, на сьогоднішній день на базі відпочинку комбінату «Запоріжсталь», яка розташована на острові Хортиця, розміщені близько 200 тимчасових переселенців з Донецької та Луганської областей. Тут для них створені всі умови.

Робота з надання благодійної допомоги жителям, звільнених від терористів міст сходу країни, організована в Запорізькій області за сприяння обласної державної адміністрації та Головного управління МНС України в регіоні.

Menu