КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ДОПОМІГ ПРОВЕСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

У легкоатлетичному манежі ПАТ «Запоріжсталь» пройшов Третій Всеукраїнський Меморіал двічі Героя Радянського Союзу, генерал-полковника ракетних військ і артилерії Збройних Сил України Василя Петрова. За першість боролися команди силових структур і правоохоронних органів з усієї України, а підтримати їх прийшло понад 600 глядачів.

Всі три Меморіалу, за словами ініціатора його проведення Любові Черепахи, вірним меценатом змагань виступає металургійний комбінат «Запоріжсталь» на чолі з генеральним директором Ростиславом Шурмою. Цього року ПАТ «Запоріжсталь» виділив 40 тисяч гривень для проведення змагань, закупівлі необхідного спортивного спорядження.

– Для нас це дуже важливий захід. Комбінат «Запоріжсталь» підтримує популяризацію спорту і здорового способу життя в місті Запоріжжя, – зазначив депутат міської ради від Опозиційного блоку Ігор Чумаченко. – Коли тільки зароджувалася ідея проведення Меморіалу, ми підтримали її. Наші спортсмени, наші гирьовики також беруть участь в змаганнях. Ми хочемо, щоб Меморіал отримав статус чемпіонату України. Сьогодні – це початок шляху, в якому далі буде розвиватися гирьовий спорт.

У підсумку Кубок Меморіалу виграла збірна ЗСУ, представники якої пообіцяла передати його міністру оборони України Степану Полторак. Всі переможці та призери змагань отримали премії.

Menu