КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПІДТРИМАВ ТУРНІР З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

4 березня в легкоатлетичному спорткомплексі комбінату відкрився Другий Меморіал з гирьового спорту імені генерал-полковника Василя Петрова серед збірних команд силових структур та правоохоронних органів Запорізької області. На організацію турніру комбінат «Запоріжсталь» виділив близько 50 тис. гривень.

Переможцям командних змагань з гирьового спорту вручається перехідний Кубок Меморіалу двічі Героя Радянського Союзу, генерал-полковника артилерії Василя Петрова. У цьому році в турнірі беруть участь до 50 спортсменів з 5 команд. Кубки для переможців названо в честь учасників Великої Вітчизняної війни із Запоріжжя, четверо з них раніше працювали на комбінаті «Запоріжсталь».

Ініціатором змагань виступила відома запорізька спортсменка, багаторазова чемпіонка світу, Європи, України з гирьового спорту, заслужений майстер спорту України Любов Черепаха. За підтримки комбінату турнір з гирьового спорту імені генерал-полковника Василя Петрова проходить вже другий рік поспіль.

У 2015 році комбінат «Запоріжсталь» виділив на утримання і розвиток спортивного комплексу порядку 10,9 млн грн. Крім того, в легкоатлетичному манежі на безкоштовній основі можуть тренуватися провідні спортсмени та вихованці СДЮШОР з легкої атлетики та спортивної гімнастики, спортсмени “Інваспорт” та інші організації. Щорічно на базі спортивного комплексу проходять робочі спартакіади, в яких беруть участь понад 4 тисяч працівників комбінату.

Menu