КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПІДТРИМАВ ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ «MAKSI CUP»

На турнір з художньої гімнастики «Maksi Cup» приїхали юні гімнастки з різних міст України, в тому числі і столиці. Наймолодшими виявилися учасниці 2013 року народження.

 

Змагання відкрили яскравими показовими виступами. Спортсменки в яскравих костюмах переміщалися по залу із завидною швидкістю і гнучкістю. Неймовірними трюками всіх вразила відома українська спортсменка, учасниця двох літніх Олімпійських ігор – Аліна Максименко. Особливо всім запам’ятався її спільний виступ з фіналісткою шостого сезону шоу «Голос» Інгою Іщенко.

«Це вже третій традиційний турнір з художньої гімнастики «Maksi Cup». Він проходить за підтримки комбінату «Запоріжсталь», ТОВ «Соціальні ініціативи», обласної та міської ради. Дуже важливо, що ми націю виховуємо правильно – граціозно і красиво. Хочу побажати спортсменам, щоб емоції не заважали їм показувати хороші результати при виступах», – сказав директор зі збуту ПАТ «Запоріжсталь» Володимир Коломієць

Турнір «Maksi Cup», як завжди, продемонстрував дуже серйозний рівень. Відзначилися і вихованки ДЮСШ №5, які показали високі результати. Фінальним і найурочистішим акордом змагань стала церемонія нагородження спортсменок. Кращі гімнастки отримали грамоти, кубки та медалі.

Menu