«КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» ПІДТРИМАВ ПРОВЕДЕННЯ 13-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЮНАЦЬКОГО ТУРНІРУ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ ТА ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

У легкоатлетичному манежі СК «Металург» ПАТ «Запоріжсталь» відбувся 13-й всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської та вільної боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Павла Кущинського. У манежі зібралися спортсмени різного віку разом зі своїми групами підтримки. Відкрили турнір Гімном України та приголомшливим номером з китайськими драконами. Також на килим вийшли двоє спортсменів – ветеран і юний учень. Після їх символічного бою почалися основні змагання.

Першими на килим вийшли наймолодші учні – 5 років. Незважаючи на юний вік, спортсмени боролися, як дорослі чоловіки.

У цьому році на змаганнях було представлено 26 вагових категорій у трьох вікових групах.

«За останній час в спорт вкладено дуже багато коштів з боку міської влади, і по праву Запоріжжя повертає собі статус спортивної столиці України. Комбінат «Запоріжсталь», в свою чергу, підтримував і буде підтримувати розвиток фізкультури і спорту у нас в регіоні і в місті. Зараз на манежі створені всі умови для повноцінних і якісних тренувань, які потім дадуть можливість нашим спортсменам досягти хороших результатів на різних змаганнях. Найголовніше, що у дітей є бажання займатися спортом, а комбінат завжди відкритий для того, щоб їм допомогти і зробити все для досягнення ними високих спортивних результатів», – зазначив молодіжний лідер комбінату і молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко.

Переможці турніру отримали медалі та кубки.

Menu