Комбінат «Запоріжсталь» групи Метінвест набули нової форми для жіночої запорізької волейбольної команди “Орбіта-ЗНУ”

Запорізька жіноча волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» отримала подарунок від «Запоріжсталі».

Випробувати нову форму в роботі вдалося на недавніх матчах із суперницями з луцького колективу «Волинь-Університет» та команди із Рівного «Регіна-МЕГУ». У поєдинках із цими командами «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» здобула перемогу.

– Як ви помітили, команда грала у новій формі. Ми вже третій тур виступаємо у новій формі, яку нам люб’язно надав комбінат «Запоріжсталь» та група компаній «Метінвест». Дівчата дуже задоволені, бо форма дуже гарна, сучасна та зручна, – зазначив головний тренер ВК «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» Гарій Єгіазаров.

Усього волейбольна команда «Орбіта» отримала три комплекти форми – жовто-синя, синьо-жовта та червона. Змінюються вони залежно від кольору форми суперника.

— Комбінат «Запоріжсталь» системно розвиває та популяризує спорт як серед своїх співробітників, так і активно підтримує спортивні спільноти нашого міста та області. Наприклад, з грудня ми активно співпрацюємо із волейбольною командою ЗНУ. Зараз дівчатка тренуються та грають у якісній формі, у придбанні якої взяв участь комбінат «Запоріжсталь» та Метінвест. Упевнений, що така підтримка надасть їм сил та впевненості, а також наша символіка дозволить досягти успіху в чемпіонаті України, – розповів директор із закупівель ПАТ «Запоріжсталь» Євген Авджі.

Menu