ІДЕЇ ДЛЯ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Пройшла презентація проекту «Старт-ап для мікро-бізнесу в сільському туризмі» – одного з переможців конкурсу «Ми – це місто» (грант – 100 тис. гривень), який щорічно проводить МК «Запоріжсталь».

Розробка Запорізької обласної громадської організації «Дивосвіт» спрямована на створення сприятливого середовища для розвитку соціального підприємництва та вирішення питань самозайнятості окремих категорій населення, наприклад, людей з особливими потребами або жінок з маленькими дітьми, які втратили роботу.

В планах організувати в регіоні конкурс на кращі ідеї з соціального підприємництва, допомогти переможцям з фінансуванням, а потім реалізувати ці розробки на практиці в історико-туристичному комплексі “Етносело”, яке розташоване в Вільнянському районі Запорізької області.

– “Ми – це місто” – дуже хороший конкурс, – відзначає Анастасія Калашник, координатор проектів організації “Дивосвіт”. – Радує, що в нашому місті існує націленість не лише на бізнес-проекти, а й на людей. У мене завжди було хорошу думку про “Запоріжсталі”, а тепер – тим більше!

Menu