Генеральний директор «Запоріжсталі» привітав золотих медалістів

Щороку за доброю традицією на комбінаті вітають дітей працівників комбінату, які проявили наполегливість у навчанні та досягли високих результатів, закінчивши школу із золотою медаллю.

Цього року золотим медалістами стали син майстра ЦСП Олександра Зайченко – Михайло, і дочка машиніста крана Валерія Друцького – Анастасія. Вони показали свої золоті медалі і поспілкувалися з генеральним директором Олександром Мироненко. За свої успіхи в навчанні керівництво комбінату вручило молодим людям подарунки, а Олександр Григорович привітав Валерія та Анастасію і дав напутнє слово:

— Це великий успіх — результат вашої щоденної роботи. Я хочу щиро вас привітати. Я дуже радий, що у наших співробітників є такі діти, які ставлять перед собою високі цілі, досягають їх та отримують високі і заслужені нагороди. Ви — молодці! У вас зараз починається такий цікавий час, пов’язаний з отриманням вищої освіти. Я хочу, щоб ви отримали задоволення від навчання, від нових вражень та широких можливостей, які перед вами відкриваються. Я сподіваюся, що потім, можливо, ви захочете прийти працювати на комбінат «Запоріжсталь», — звернувся до випускників Олександр Мироненко.

Menu