Генеральний директор «Запоріжсталі» привітав школяра-медаліста, чий батько працює на комбінаті

Щорічно на комбінаті «Запоріжсталь» вітають дітей співробітників, які закінчили школу із золотою медаллю. За останні п’ять років 14 запорізьких школярів, чиї батьки працюють на «Запоріжсталі», завершили навчання в загальноосвітніх установах із золотою медаллю. Зустрічі Генерального директора «Запоріжсталі» з медалістами традиційно проходять на комбінаті, де діти зі своїми батьками неформально спілкуються з керівництвом підприємства і їх нагороджують цінними подарунками.

30 липня 2021 року генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко привітав з успішним завершенням навчання золотого медаліста, випускника Запорізької гімназії № 25 Ярослава Панченко і подарував йому планшет.

«Ми завжди радіємо успіхам співробітників і їхніх дітей, заохочуємо їх досягнення. Це – одна з добрих традицій нашої великої запоріжсталівської сім’ї. Золота медаль – перший особистий успіх дитини на шляху до формування особистості і професійного росту. І я бажаю навіть поза шкільними стінами продовжувати вчитися новому, розвиватися і досягати нових вершин», – зазначив Олександр Мироненко.

Ярослав – син начальника відділу по гарячому прокату «Запоріжсталі» В’ячеслава Панченко. Своє майбутнє пов’язує з міжнародними відносинами. Хлопець вже подав документи до вищого навчального закладу в м Київ, але після навчання планує жити і працювати в Запоріжжі.

Нагадаємо, щорічно «Запоріжсталь» та інші підприємства Метінвесту до початку навчального року дарують навчальні комплекти школярам, чиї батьки працюють на підприємствах Компанії.

«Запоріжсталь» Групи Метінвест підтримує не тільки дітей співробітників, але також реалізує освітні проекти для запорізької молоді. У 2020 році в Запоріжжі за підтримки Метінвесту відбувся фінал всеукраїнського конкурсу профмайстерності WorldSkills Ukraine. «Запоріжсталь» системно реалізує стипендіальну програму для учнів ссузів і вузів Запоріжжя, підтримуючи додатковими стипендіями талановитих студентів профільних спеціальностей.

У 2020 році до початку навчального року комбінат передав 28 підшефним навчальним закладам Запоріжжя інтерактивні дошки та засоби індивідуального захисту від COVID-19. У 2021 році за підтримки «Запоріжсталі» Групи Метінвест в Запоріжжі пройшов освітній проект STEAM Camp для вчителів точних наук. 90 вчителів із Запоріжжя навчилися новим Діджитал-інструментам викладання, відвідали сучасні українські підприємства з екскурсіями.

Menu