ФЕСТИВАЛЬ КОНСЕРВАЦІЇ СТАВИТЬ РЕКОРДИ

У Запоріжжі на другому Всеукраїнському фестивалі консервації встановлений новий рекорд нашої країни – «Найбільшу вагу домашньої фруктово-овочевої консервації, зібраної на благодійні потреби під час одного заходу в одній локації». Свято відбулося завдяки перемозі ініціативної групи проекту фестивалю в конкурсі «Ми – це місто», який щорічно проводить комбінат «Запоріжсталь».

Вага представленої і зібраної консервації (без урахування меду) перевищив 1 тис. 762 кілограми. В цю кількість увійшли понад 270 кілограм капусти, яку нашаткувати учасники фестивалю в перший день його проведення.

Взяти участь у святі могли всі бажаючі – запорожці або гості міста. Досить було принести свою консервацію, взяти участь в тематичних конкурсах та майстер-класах. Всю консервацію відправлять в зону АТО для наших захисників, а також до військових госпіталів Запоріжжя і Маріуполя.

– Уже другий рік поспіль ми є переможцями конкурсу соціальних проектів “Ми – це місто”, який ініційовано комбінатом “Запоріжсталь”, – зазначила організатор фестивалю, голова громадської організації “Запорізький колорит” Наталя Бабенко. – До нас приїхали майстри консервації з Трускавця, Києва та Мелітополя, а також багато відвідувачів з інших міст України. Зазначу, що в 2016 році ми зібрали рекордну кількість учасників.

На реалізацію цього проекту в рамках конкурсу «Ми – це місто» комбінат «Запоріжсталь» виділив близько 100 тис. гривень.

Menu