ДСНС Запоріжжя та «Запоріжсталь» організували свято, щоб нагадати дітям про правила безпеки

10 серпня волонтери Метінвесту допомогли дістатися дітям вимушених переселенців, які перебувають на території шелтерів компанії, до незвичної святкової локації. Тут дітей зустріли представники Національної гвардії України, Патрульної поліції Запоріжжя, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста. Для маленьких гостей представники різноманітних служб провели інтерактивні заходи, щоб подарувати невелике свято та нагадати про основні правила безпеки.


— У наш час, коли в Україні триває війна, всі мають бути обізнані в питаннях власної безпеки. Особливо — діти. Тому ми разом із запорізькими спецслужбами влаштували веселе і, головне, корисне свято. Сподіваюся, що кожна дитина залишилася задоволеною цим заходом та запам’ятала всі корисні поради від рятувальників, поліцейських та українських захисників, — зазначив генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Олександр Мироненко.

На святковий захід завітало більше 50 дітей з чотирьох шелтерів Метінвесту, які знаходяться в Запоріжжі. Малеча мала змогу на деякий час приміряти на себе форму рятівника або поліціянта, попестити службових псів, зробити патріотичні малюнки, потанцювати та взяти участь у різноманітних конкурсах. Неочікуваною кульмінацією свята можна було завдячити рятівникам, які в цей спекотний день за допомогою брандспойту організували дітям «дощик», під яким малеча непогано розважилась.

— Сьогодні рятувальники з нашими партнерами — “Червоним Хрестом”, патрульною поліцією, ювенальною поліцією, Національною гвардією — влаштували запальне дитяче свято. Будь-які знання діти краще сприймають у вигляді гри, вони не люблять навчальні промови, тому саме в форматі цікавих розважальних заходів ми розповідаємо їм про правила безпеки життєдіяльності. Сьогодні малеча дізналася про мінну безпеку, пожежну безпеку, правила надання домедичної допомоги, правила дорожнього руху. Всі ці складові є частиною одного великого поняття — “безпека”. І якщо ми, дорослі, зможемо створити безпечний простір для наших дітей і навчити їх всім необхідним правилам, то і наших дітей, і всю нашу країну чекає безпечне майбутнє, — зазначила спікер ГУ ДСНС України в Запорізькій області Юлія Баришева.

Menu